Lokum Verde we Wrocławiu

Wrocław, ul. Odolanowska/ ul. Stoczniowa / Psie Pole / Psie Pole - Zawidawie

Lokum Deweloper

Lokum Verde

Wrocław, ul. Odolanowska/ ul. Stoczniowa

Lokum Deweloper
mieszkania już od
380 540pln
Termin oddania inwestycji
IV kwartał 2023
Mieszkania
107
Odległość do Rynku
11,53 km
Metraże
36-89 m2
Pokoje
2-4
Miejsca postojowe
Tak
Komórki lokatorskie
Tak
Piwnice
B/D
Osiedle zamknięte
B/D

Mieszkania w inwestycji Lokum Verde

Wszystkie oferty mieszkań

Wszystkie mieszkaniaMieszkania dwupokojoweMieszkania trzypokojoweMieszkania czteropokojoweMieszkania z osobną kuchniąMieszkania z ogródkiemMieszkania z balkonemMieszkania z loggiąMieszkania z garderobąMieszkania z osobną toaletą
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok
Znaleźliśmy dla Ciebie 107 ofert nieruchomości w tej inwestycji
Wyniki 1 - 8 z 107
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok

Lokum Verde Wrocław

Krótki opis inwestycji Lokum Deweloper
Verde znaczy zielony. Ten kolor przywołuje na myśl naturę, spokój, wolność i harmonię. Stał się również symbolem nowej inwestycji, która powstanie na wrocławskim Zakrzowie. Lokum Verde to osiedle-ogród, którego znakiem rozpoznawczym będą dziedzińce zachwycające bujnością roślin i kolorami kwiatów. Mieszkania.Oferta mieszkań Lokum Verde Wrocławiu z rynku pierwotnego w dzielnicy Psie Pole na osiedlu Psie Pole - Zawidawie. Inwestycja realizowana przez Lokum Deweloper.
aa

Lokum Verde

Lokalizacja inwestycji
 • Miasto
  Wrocław
 • Ulica
  ul. Odolanowska/ ul. Stoczniowa
 • Dzielnica
  Psie Pole
 • Osiedle
  Psie Pole - Zawidawie
BEZPŁATNA konsultacja z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w inwestycji
Lokum Verde
z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.

Wrocław

Dobre miejsce do życia

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych (czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni) i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocławprzepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Z tego względu we wrocławiu znajduje się wiele mostów przez co miasto często nazywane jest również "miastem stu mostów".

Sposród polskich miast Wrocław jest zdecydowanie miejscem które nie tylko warto odwiedźić, ale miejsce w którym warto zamieszkać. Nie bez powodu hasłem przewodnim wrocławia jest "Miasto spotkań". We wrocławiu spotkać można ludzi niemal z każdego miejsce na świecie pochodzących z wielu kultur. Wrocław i jego mieszkańcy mają opinię ludzi otwartych na innych ludzi oraz zawodolonych z życia. Potwierdzeniem tego jest zajmowanie przez Wrocław czołowych miejsc w rankingach dotyczących "najlepszych miejsc do życia" w Polsce. Wrocław jest jedym z najczęściej odwiedzanych przez turystów nie tylko polskich ale i zagranicznych miast w Polsce. Bogata oferta kulturowa, gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia wrażenie iż Wrocław można odkrywać codziennie na nowo. Oficjalnie we Wrocławiu mieszka ok 650tys. mieszkańców, jednak wg. wyliczeń MPWiK oraz Policji może wynosić ona nawet ok. miliona osób.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.