we Wrocławiu

, / /

,

wszystkie mieszkania zostały
sprzedane
Termin oddania inwestycji
B/D
Mieszkania
Brak
Odległość do Rynku
Metraże
B/D
Pokoje
B/D
Miejsca postojowe
Komórki lokatorskie
Piwnice
Osiedle zamknięte

Mieszkania w inwestycji

Wszystkie oferty mieszkań

Wszystkie mieszkaniaMieszkania dwupokojoweMieszkania trzypokojoweMieszkania czteropokojoweMieszkania z osobną kuchniąMieszkania z ogródkiemMieszkania z balkonemMieszkania z loggiąMieszkania z garderobąMieszkania z osobną toaletą
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok

Niestety w tej chwili nie posiadamy w ofercie nieruchomości które spełniają warunki wyszukiwania.

Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok

Krótki opis inwestycji
Mieszkania.Oferta mieszkań Wrocławiu z rynku pierwotnego w dzielnicy na osiedlu . Inwestycja realizowana przez .
aa

Lokalizacja inwestycji
  • Miasto
  • Ulica
  • Dzielnica
  • Osiedle

Wrocław

Dobre miejsce do życia

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych (czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni) i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocławprzepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Z tego względu we wrocławiu znajduje się wiele mostów przez co miasto często nazywane jest również "miastem stu mostów".

Sposród polskich miast Wrocław jest zdecydowanie miejscem które nie tylko warto odwiedźić, ale miejsce w którym warto zamieszkać. Nie bez powodu hasłem przewodnim wrocławia jest "Miasto spotkań". We wrocławiu spotkać można ludzi niemal z każdego miejsce na świecie pochodzących z wielu kultur. Wrocław i jego mieszkańcy mają opinię ludzi otwartych na innych ludzi oraz zawodolonych z życia. Potwierdzeniem tego jest zajmowanie przez Wrocław czołowych miejsc w rankingach dotyczących "najlepszych miejsc do życia" w Polsce. Wrocław jest jedym z najczęściej odwiedzanych przez turystów nie tylko polskich ale i zagranicznych miast w Polsce. Bogata oferta kulturowa, gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia wrażenie iż Wrocław można odkrywać codziennie na nowo. Oficjalnie we Wrocławiu mieszka ok 650tys. mieszkańców, jednak wg. wyliczeń MPWiK oraz Policji może wynosić ona nawet ok. miliona osób.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /projects/theflat.pl/pages/rp/class/class.rp.php on line 1061
Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.