Kalkulator raty kredytu hipotecznego

Sprawdź ile wyniesie rata twojego kredytu hipotecznego

Wartość nieruchomości
PLN
Wkład własny
PLN
Marża banku
-
%
+
Stawka WIBOR
-
%
+
Okres kredytowania
-
lat
+
Przedstawione w kalkulatorze informacje pokazują jedynie orientacyjną wysokość raty kredytu hipotecznego, nie są więc ofertą w rozumieniu art. 66 kc. Nie jesteśmy kredytodawcami, więc nie mamy wpływu na ostateczną wysokość raty kredytu hipotecznego.
Wysokość raty
2 478,11zł
Oprocentowanie
8.75%
Kwota do spłaty
892 118,26zł
Suma odsetek
577 118,26zł
Wskaźnik LTV
90

Kredyt hipoteczny z najniższą marżą nie zawsze jest najtańszy

Banki w swoich ofertach kredytowych bardzo często zawierają zapisy o wymogu posiadania różnego rodzaju dodatkowych usług, ubezpieczeń lub produktów finansowych. Zwiększają one tym samym miesięczne zobowiązania kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny bez dodatkowych usług ale z wyższą marżą może okazać się znacznie tańszy przez cały okres trwania kredytowania.

Czym większy wkład własny, tym więcej i lepsze oferty

Banki oferując kredyty hipoteczne jak najbardziej starają się ograniczyć ryzyko ich niespłacania. Dlatego dla klientów posiadających większy wkład własny, czyli takich o potencjalnie mniejszym ryzyku oferują kredyty hipoteczne na lepszych warunkach. Dzięki temu przez cały okres kredytowania można oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy.

Kredyt hipoteczny można spłacić znacznie wcześniej

Kredyt hipoteczny można spłacić znacznie wcześniej niż zakładamy na samym początku. Banki dają możliwość min. nadpłaty kredytu hipotecznego i skrócenia okresu kredytowania. Zakupioną na kredyt hipoteczny nieruchomość można również za zgodą banku sprzedać przed całkowitą spłatą kredytu, a z pozyskanych w ten sposób środków spłacić pozostałą wartość kredytu hipotecznego.

BEZPŁATNA konsultacja z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Cel pozyskiwanego kredytu hipotecznego
Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.
Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.