Rynek pierwotny we Wrocławiu

Nowe mieszkania od deweloperów

W swojej ofercie posiadamy czołowe inwestycje deweloperskie z rynku pierwotnego we Wrocławiu które obecnie znajdują się sprzedaży. Dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce możemy w ciągu kilku minut znaleźć interesujące Ciebie mieszkanie wykorzystując do tego 24 parametry.

W naszej bazie nowych mieszkań z rynku pierwotnego znajdziesz
Oferty mieszkań
533
Inwestycje
13
Deweloperzy
6
Nieruchomości już od
301 tys. zł
Cena m2 już od
7 790zł/m2
Wyszukiwarkazaawansowana

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Znajdź mieszkanie o którym marzysz
Wyszukiwarka
mieszkań od deweloperów

Inwestycje na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Poznaj inwestycje w aktualnej sprzedaży

Obecnie w naszej ofercie na terenie Wrocławia posiadamy 13 inwestycji deweloperskich od 6 deweloperów. Część z nich jest już ukończona i oddana do użytku, większość jednak jest wciąż na etapie budowy.

Lokum Deweloper S. A.
Wrocław, ul. Ks. J. Poniatowskiego/ ul. B. Prusa
4 oferty
Do Rynku
1,5 km
Pokoje
1-2
Metraż
32-49m2
Termin oddania
B/D
mieszkania już od
649 000pln
16 413,31pln/m2
Lokum Vena, Wrocław mieszkania z rynku pierwotnego
Triada Dom
Wrocław, ul. Kamieńskiego/ ul.Czartoryskiego
4 oferty
Do Rynku
5,3 km
Pokoje
3
Metraż
69-70m2
Termin oddania
B/D
mieszkania już od
570 735pln
8 250pln/m2
Osiedle Czartoryskiego, Wrocław mieszkania z rynku pierwotnego
i2 Development S. A.
Wrocław, aleja Armii Krajowej
14 ofert
Do Rynku
3,6 km
Pokoje
3-4
Metraż
54-81m2
Termin oddania
B/D
mieszkania już od
582 909,6pln
10 098pln/m2
Armii Krajowej 7, Wrocław mieszkania z rynku pierwotnego

Rynek pierwotny

Czym jest i co powinienieś o nim wiedzieć

Rynkiem pierwotnym w ujęciu nieruchomości określa się rynek budynków i lokali które służą zaspokojeniu potrzeb mieszkalnych. Przedmiotem obrotu na rynku pierwotnym są nowe nieruchomości sprzedawane przez firmy deweloperskie (deweloperzy) oraz spółdzienie mieszkaniowe.

Przedmioten transacji na rynku pierwotnym są tylko i wyłącznie nieruchomości co do których transakcja kunpa-sprzedaży odbywa się po raz pierwszy. Nieruchomośći będące przedmiotem transakcji na rynku pierwotnym są w trakcie budowy lub zostały już ukończone. Zdecydowaną większośćią transakcji na rynku pierwotnym są transakcje zakupu nowego mieszkania na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych. Najczęściej spotykane rodzaje nieruchomości na rynku pierwotnym to mieszkania, doby jednorodzinne, szeregowe i bliźniacze oraz lokale użytkowe.

Wśród ofert nowych mieszkań na rynku pierwotnym zdecydowanie przeważają mieszkania nieduże o powierzchni 40-60m2 (mieszkania 2-3 pokojowe) których udział wynosi ponad połowę ogólnej puli mieszkań, jednak największą popularnością cieszą się tzw. kawalerki. Zdecydowanie najmniej buduje się mieszkań dużych, których powierzchnia przekracz 80m2. Najmniejszy udział na rynku pierwotnym ma oferta domów jednorodzinnych, bliźniaczych i segmentów. Udział tego rodzaju nieruchomości wciąż maleje i obejmuje raczej przedmieścia dużych aglomeracji niż duże miasta.

Wrocław

Dobre miejsce do życia

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych (czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni) i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocławprzepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Z tego względu we wrocławiu znajduje się wiele mostów przez co miasto często nazywane jest również "miastem stu mostów".

Sposród polskich miast Wrocław jest zdecydowanie miejscem które nie tylko warto odwiedźić, ale miejsce w którym warto zamieszkać. Nie bez powodu hasłem przewodnim wrocławia jest "Miasto spotkań". We wrocławiu spotkać można ludzi niemal z każdego miejsce na świecie pochodzących z wielu kultur. Wrocław i jego mieszkańcy mają opinię ludzi otwartych na innych ludzi oraz zawodolonych z życia. Potwierdzeniem tego jest zajmowanie przez Wrocław czołowych miejsc w rankingach dotyczących "najlepszych miejsc do życia" w Polsce. Wrocław jest jedym z najczęściej odwiedzanych przez turystów nie tylko polskich ale i zagranicznych miast w Polsce. Bogata oferta kulturowa, gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia wrażenie iż Wrocław można odkrywać codziennie na nowo. Oficjalnie we Wrocławiu mieszka ok 650tys. mieszkańców, jednak wg. wyliczeń MPWiK oraz Policji może wynosić ona nawet ok. miliona osób.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

BEZPŁATNA konsultacja z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Cel pozyskiwanego kredytu hipotecznego
Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.