Kredyty hipoteczne

Znajdziemy najlepsze finansowanie na zakup twojej nieruchomości

Jacek Kownacki

ESKPERT KREDYTOWY, NR WPISU W KNF: RHA0002904
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Politechniki Wrocławskiej.
Ponad 10 lat doświadczenia i przeszło 1000 pozytywnych decyzji kredytowych.

Nie odkładaj marzeń na później, skorzystaj z kredytu hipotecznego!

Zakup nieruchomości to poważna życiowa decyzja. Wybór najlepszego kredytu hipotecznego pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy na przestrzeni lat.

Nasz ekspert kredytowy wybierze optymalny dostępny na rynku kredyt hipoteczny dostosowany do Państwa potrzeb oraz możliwości. Nasz ekspert kredytowy zapozna Państwa z całym procesem zawierania umowy kredytu hipotecznego oraz wypełni z Państwem wnioski o kredyt hipoteczny.

Bezpłatna analiza zdolności kredytowej
Ozł
Bezpłatnie i bez zobowiązań przeanalizujemy twoją sytuację finansową i wyliczmy twoją zdolność kredytową.
Brak prowizji za usługi i poświęcony czas
O%
Nasze usługi są całkowicie bezpłatne! Bez względu na wynik twojego procesu kredytowego. To banki wypłącają nam wynagrodzenie za naszą pracę.
Jesteśmy liderem na polskim rynku
1
Prowadzimy w rankingach najlepszych i już co 5 kredyt w Polsce jest brany z pomocą naszych pracowników.
Wiele ofert banków w jednym miejscy
12
W jednym miejscu, podczas jednego spotkania porównamy dla Ciebie oferty aż 12 banków oferujących kredyty hipoteczne w Polsce.
Wiele lat doświadczenia w branży
20 lat
Już od ponad 20 lat pomagamy w formalnościach związanych z kredytami hipotecznymi, wciąż się rozwijamy i wyznaczamy sobie nowe cele.
Poznaj naszych ekspertów kredytowych
jesteśmy grupą przyjaciół która wzajemnie siebie wspiera i służy wiedzą z zakresu kredytów hipotecznych
Jacek Kownacki
ekspert kredytowy
NR WPISU W KNF: RHA0002904
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Politechniki Wrocławskiej. Ponad 10 lat doświadczenia i przeszło 1000 pozytywnych decyzji kredytowych.
+48 509 319 239
Kamila Kaźmierczak
ekspert kredytowy
+48 600 185 470
Olga Kusznir
ekspert kredytowy
+48 531 490 011
Ewelina Kotowicz
ekspert kredytowy
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej. Specjalizuję się w zakresie kredytów oraz pożyczek mieszkaniowych oraz kredytów gotówkowych. Udzielam pomocy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kierując się oczekiwaniami oraz możliwościami Klientów. Cenię rekomendacje, dlatego stawiam na bardzo wysoką jakość usług oraz profesjonalizm. Czuwam nad całym procesem uzyskania kredytu, a moi Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku pytań, zachęcam do kontaktu.
+48 514 600 741
Marta Stangret
ekspert kredytowy
+48 605 849 022
Arkadiusz Rutkowski
ekspert kredytowy
+48 530 555 362
Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Cel pozyskiwanego kredytu hipotecznego
Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.
Informacje podane na niniejszej stronie intrnetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Materiały przedstawiające poszczególne inwestycje oraz nieruchomości są własnością dewelopera realizującego daną inwestycję. Wymiary ostateczne nieruchomości prezentowanych na rzutach zostaną określone podczas pomiarów powykonawczych i mogą róźnić się od podanych na niniejszej stronie internetowej.
ogrodnik wrocław
montaż mebli wrocław
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Created by horajski.pl
Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.