Nowa Zatorska we Wrocławiu

Wrocław, ul. Zatorska / Psie Pole / Psie Pole - Zawidawie

Triada Dom

Nowa Zatorska

Wrocław, ul. Zatorska

Triada Dom
mieszkania już od
457 275pln
Termin oddania inwestycji
B/D
Mieszkania
27
Odległość do Rynku
11,76 km
Metraże
52-66 m2
Pokoje
2-4
Miejsca postojowe
Tak
Komórki lokatorskie
Tak
Piwnice
B/D
Osiedle zamknięte
B/D

Mieszkania w inwestycji Nowa Zatorska

Wszystkie oferty mieszkań

Wszystkie mieszkaniaMieszkania dwupokojoweMieszkania trzypokojoweMieszkania czteropokojoweMieszkania z ogródkiemMieszkania z tarasemMieszkania z balkonem
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok
Znaleźliśmy dla Ciebie 27 ofert nieruchomości w tej inwestycji
Wyniki 1 - 8 z 27
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok

Nowa Zatorska Wrocław

Krótki opis inwestycji Triada Dom
Mieszkania.Oferta mieszkań Nowa Zatorska Wrocławiu z rynku pierwotnego w dzielnicy Psie Pole na osiedlu Psie Pole - Zawidawie. Inwestycja realizowana przez Triada Dom.
aa

Nowa Zatorska

Lokalizacja inwestycji
 • Miasto
  Wrocław
 • Ulica
  ul. Zatorska
 • Dzielnica
  Psie Pole
 • Osiedle
  Psie Pole - Zawidawie
BEZPŁATNA konsultacja z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w inwestycji
Nowa Zatorska
z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.

Wrocław

Dobre miejsce do życia

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych (czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni) i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocławprzepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Z tego względu we wrocławiu znajduje się wiele mostów przez co miasto często nazywane jest również "miastem stu mostów".

Sposród polskich miast Wrocław jest zdecydowanie miejscem które nie tylko warto odwiedźić, ale miejsce w którym warto zamieszkać. Nie bez powodu hasłem przewodnim wrocławia jest "Miasto spotkań". We wrocławiu spotkać można ludzi niemal z każdego miejsce na świecie pochodzących z wielu kultur. Wrocław i jego mieszkańcy mają opinię ludzi otwartych na innych ludzi oraz zawodolonych z życia. Potwierdzeniem tego jest zajmowanie przez Wrocław czołowych miejsc w rankingach dotyczących "najlepszych miejsc do życia" w Polsce. Wrocław jest jedym z najczęściej odwiedzanych przez turystów nie tylko polskich ale i zagranicznych miast w Polsce. Bogata oferta kulturowa, gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia wrażenie iż Wrocław można odkrywać codziennie na nowo. Oficjalnie we Wrocławiu mieszka ok 650tys. mieszkańców, jednak wg. wyliczeń MPWiK oraz Policji może wynosić ona nawet ok. miliona osób.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.