Księcia Witolda 46 we Wrocławiu

Wrocław, ul. Księcia Witolda / Śródmieście / Nadodrze

i2 Development

Księcia Witolda 46

Wrocław, ul. Księcia Witolda

i2 Development
mieszkania już od
748 490pln
Termin oddania inwestycji
B/D
Mieszkania
7
Odległość do Rynku
937 m
Metraże
52-70 m2
Pokoje
2-3
Miejsca postojowe
Tak
Komórki lokatorskie
Tak
Piwnice
B/D
Osiedle zamknięte
B/D

Mieszkania w inwestycji Księcia Witolda 46

Wszystkie oferty mieszkań

Wszystkie mieszkaniaMieszkania dwupokojoweMieszkania trzypokojowe
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 ofert nieruchomości w tej inwestycji
Sortuj wg. :
Cena
Powierzchnia
Pokoje
Widok

Księcia Witolda 46 Wrocław

Krótki opis inwestycji i2 Development
Wrocław już od wielu lat przyciąga nie tylko swoją tradycją i wyjątkową architekturą Starego Miasta, ale również dynamicznym rozwojem. W bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku powstaje inwestycja Księcia Witolda 46.Na lewobrzeżu Odry, przy głównej ulicy Wyspy Mieszczańskiej – Księcia Witolda powstają dwie wieże nad brzegiem rzeki. Apartamenty otwarte na wodę z przepięknym widokiem na panoramę miasta.Spełniając oczekiwania przyszłych klientów dedykujemy funkcjonalne apartamenty z przeszkleniami i dużymi tarasami, które będą przygotowane pod zagospodarowanie zielonych pnączy, co w przyszłości wzbogaci i urozmaici przestrzeń o zielone tarasy.Błyszcząca elewacja, wykonana w nowoczesnej technologii, w połączeniu z zielonymi tarasami zapewni nowatorskie rozwiązania asymilujące z sąsiedztwem rzeki Odry. Mieszkania.Oferta mieszkań Księcia Witolda 46 Wrocławiu z rynku pierwotnego w dzielnicy Śródmieście na osiedlu Nadodrze. Inwestycja realizowana przez i2 Development.
aa

Księcia Witolda 46

Lokalizacja inwestycji
 • Miasto
  Wrocław
 • Ulica
  ul. Księcia Witolda
 • Dzielnica
  Śródmieście
 • Osiedle
  Nadodrze
BEZPŁATNA konsultacja z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w inwestycji
Księcia Witolda 46
z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.

Wrocław

Dobre miejsce do życia

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych (czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni) i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocławprzepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Z tego względu we wrocławiu znajduje się wiele mostów przez co miasto często nazywane jest również "miastem stu mostów".

Sposród polskich miast Wrocław jest zdecydowanie miejscem które nie tylko warto odwiedźić, ale miejsce w którym warto zamieszkać. Nie bez powodu hasłem przewodnim wrocławia jest "Miasto spotkań". We wrocławiu spotkać można ludzi niemal z każdego miejsce na świecie pochodzących z wielu kultur. Wrocław i jego mieszkańcy mają opinię ludzi otwartych na innych ludzi oraz zawodolonych z życia. Potwierdzeniem tego jest zajmowanie przez Wrocław czołowych miejsc w rankingach dotyczących "najlepszych miejsc do życia" w Polsce. Wrocław jest jedym z najczęściej odwiedzanych przez turystów nie tylko polskich ale i zagranicznych miast w Polsce. Bogata oferta kulturowa, gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia wrażenie iż Wrocław można odkrywać codziennie na nowo. Oficjalnie we Wrocławiu mieszka ok 650tys. mieszkańców, jednak wg. wyliczeń MPWiK oraz Policji może wynosić ona nawet ok. miliona osób.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.