Inwestycje mieszkaniowe na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Psie PolePolanowice - Poświętne - Ligota

Mieszkania bezpośrednio od deweloperów

W naszej ofercie znajduje się 15 inwestycji deweloperskich na rynku pierwotnym we Wrocławiu. Znajdą w nich państwo 542 oferty mieszkań o metrażach od 29,00 m2
Wyszukiwarka
znajdź inwestycję dla siebie
Triada Dom
Wrocław, ul. Kamieńskiego/ ul.Czartoryskiego
4 oferty
Do Rynku
5,3 km
Pokoje
3
Metraż
69-70m2
Termin oddania
B/D
mieszkania już od
570 735pln
8 250pln/m2
Osiedle Czartoryskiego, Wrocław mieszkania z rynku pierwotnego
Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z ekspertem kredytowym
w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w inwestycji

Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz wskaż preferowaną godzinę kontaktu. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta. Idąc naprzeciw obecnym czasom udzielamy również konsultacji ON-LINE.

Dane przekazane poprzez powyższy formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywany innym podmiotom z wyłączenien naszych ekspertów kredytowych. Za ich pomocą skontaktujemy się z Tobą jedynie w sprawie konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego.
Informacje podane na niniejszej stronie intrnetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Materiały przedstawiające poszczególne inwestycje oraz nieruchomości są własnością dewelopera realizującego daną inwestycję. Wymiary ostateczne nieruchomości prezentowanych na rzutach zostaną określone podczas pomiarów powykonawczych i mogą róźnić się od podanych na niniejszej stronie internetowej.
ogrodnik wrocław
montaż mebli wrocław
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Created by horajski.pl
Ta strona korzysta z plików cookies.
Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.